O nas

Druk ściennej doskonałości: Poznaj naszą historię, stwórz swoją przyszłość!

Witajcie w MeWALL!

MeWALL to innowacyjna firma specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań do drukowania bezpośrednio na ścianach przy użyciu technologii UV. Nasza firma ma dwie lokalizacje (Bydgoszcz i Goleniów), co ułatwia nam szybsze dotarcie do klienta na całym terytorium naszego kraju. Przekłada się to na sporo szybszą reakcję na potrzeby klientów.

Nasze maszyny marki wallPen® są wyjątkowe pod względem precyzji, szybkości i jakości druku, umożliwiając klientom osiąganie profesjonalnych efektów w dekorowaniu przestrzeni. Niemieccy inżynierowie zaprojektowali drukarki ścienne z myślą o różnorodnych zastosowaniach, obejmując dekoracje wnętrz, reklamę oraz sztukę uliczną.

Dzięki zaawansowanej technologii UV, oferujemy klientom możliwość personalizacji przestrzeni w sposób trwały i estetyczny. Wprowadzając nasze maszyny na rynek, dążymy do umożliwienia klientom wyrażenia swojej kreatywności oraz zapewnienia im narzędzi do tworzenia unikalnych i trwałych wzorów na ścianach.

MeWALL nie tylko dostarcza innowacyjne maszyny, ale również oferuje kompleksowe wsparcie techniczne i szkolenia, aby zapewnić naszym klientom pełne zadowolenie z naszych produktów. Jesteśmy dumni z tego, że wspieramy branżę dekoracji i reklamy, umożliwiając naszym klientom tworzenie wyjątkowych przestrzeni.

MeWall O nas